Домашно Пекарница Хартија Кутија со Прекрасна Декорација Лента, Фронтон Кутија за Колачи Пакување, Пекарница Продавница Пакување 500pcs/многу
Новак - 5 %

Домашно Пекарница Хартија Кутија со Прекрасна Декорација Лента, Фронтон Кутија за Колачи Пакување, Пекарница Продавница Пакување

Достапно за нарачка
DEN 26400.00
DEN 25080.00
Достапност:


Домашно Пекарница Хартија Кутија со Прекрасна Декорација Лента, Фронтон Кутија за Колачи Пакување, Пекарница Продавница Пакување 500pcs/многу
- Опис
Материјал : 300gsm artpaper
Димензии : должина од 160 х ширина 120 x висина од 160 mm.
Оваа големина е за вашиот референца само. Секоја големина може да се прилагоди по барање.
Бои : целосна печатење во боја, CMYK офсет печатење
Употреба : колачиња кутија, пекарница продавница кутија, cupcake кутија
Ве молиме имајте предвид цената објавена погоре не е точна, и ќе биде финализиран, по добивање на точната барање на кутија димензија и логото уметнички дела. Нашите минимум цел количество е 500pcs. Цената оди надолу врз основа на количеството се зголеми.
Ве молиме контактирајте со нас од подолу :
E-mail : [email protected]
Skype : рејчел-chen927
Whatsapp : +86 132 4282 2856

За производот

Број На Модел На:
Свитлива Handbox
Бренд Име:
Caja Magica
Шема:
Срцето,Храна
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
500pcs
is_customized:
Yes
Повод:
Сите Фестивали
Големина:
Any size can be customized

Избор на клиент