59 бои на Сатен Делукс Свила-како Солидна Обична Обоена Троседот Перница Завеса Троседот Дома Текстил Декоративни Ткаенини 140cm се Продава од метар

59 бои на Сатен Делукс Свила-како Солидна Обична Обоена Троседот Перница Завеса Троседот Дома Текстил Декоративни Ткаенини 140cm

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:


Детали
Направен од висок квалитет 100% полиестер Свила Како материјал,меки и цврсти бои за да одговара на дизајнот на ентериер барање.
Карактеристики Трајни и машина за миење 59 бои Обична обоена Ткаени Свила чувство и мала тежина
Инструкции
Се препорачува редовно со чистење на површината и не железо директно на лицето на ткаенината,користете пареа железо на задниот дел од ткаенина.
Пакетот вклучува
Ткаенини * 1 метар (цената е за 1 метар должина,55 инчи ширина)
Известување
Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,ве молиме исто така, им овозможи на 1-5cm грешка поради прирачник за мерење,ви благодарам.
метар метар метар метар метар метар метар

За производот

боја:
14, 29 Црна, 10, 20, 8 Skyblue, 4 Златни, 45, За други бои, 18, 3 Виолетова, 38, 37, 22, 12, 1, 57, 23, 2 боја на слонова коска, 7 Портокал
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
N/A
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
140 cm
Бренд Име:
Hinyeatex
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
N/A
Плетени Тип:
Ткаени

Избор на клиент