Класичен DIY Одвратното Мене Потчинети Фондан Торта Калапи Сапун Чоколадо Садови За Кујна Печење Алатки Силиконски Калап FM719
Новак - 5 %

Класичен DIY Одвратното Мене Потчинети Фондан Торта Калапи Сапун Чоколадо Садови За Кујна Печење Алатки Силиконски Калап FM719

Достапно за нарачка
DEN 100.80
DEN 96.00
Достапност:


Мин. Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.
Ако вашата цел е помалку од $7, ве молиме да обрнете за 2 долари превозот надомест.
Ако не,ние ќе Губење на пари,па не можеме да превозот.
Ви благодариме за разбирањето!
Микс цел,ве Молиме да дојдете во мојата продавница :
Посебен линк за правење копии на превозот цена $2
Класичен DIY Одвратното Мене Потчинети Фондан Торта Калапи Сапун Чоколадо Садови За Кујна Печење Алатки Силиконски Калап FM719
име на производ : Потчинети фондан мувла
Боја : случајни испорака.
Силиконски Модел : FM719
Силиконски Големина на : 8.6*7.3*0.8 cm
Силиконски Тежина : 60g
Пакување : OPP
Тип : Торта Алатки
Материјал : Силикон
Функција : Еко-Пријателски
Сертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGS
Торта Алатки Тип : Габи,
Број на модел : FM719
Употреба на високо-квалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификација
Тоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степени
Издржлив и лесен за чистење, без мирис Wudu
Може да се користи во микробранова печка фрижидер
Лесно да се справи со
Зошто Купи Од нас?
?Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.
?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.
?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате преку
trademanager или центарот за пораки.
?Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување, доколку е потребно ние може да ви испрати слики без жиг.
Внимание :
?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.
?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака
Испорака :
Испорака :
- Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата.
- Ние брод на налози

За производот

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
FM719
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиент