5PCS/МНОГУ PIC16F684 - I/P НАТОПИ - 14 Микроконтролерски Микроконтролерски слик
Новак - 6 %

5PCS/МНОГУ PIC16F684 - I/P НАТОПИ - 14 Микроконтролерски Микроконтролерски слик

Достапно за нарачка
DEN 324.00
DEN 305.00
Достапност:


Земете дека треба модели. Ние ќе испратиме што е можно поскоро. Да се направи добро на услуга за вас. Ви благодариме Стареење Нормално : 16-35 дена да стигнат до одредиштето во Посебни околности : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, посебно времето, промени во политиката, и други оддалечени места Ако на платформата е прилагоден за прием на стареење, места платформа објавен од страна на стареење преовладуваат Царинската поради виша сила или причините надвор од ограничувањата пошта испорака, логистика на услуги не е одговорен Логистика Информации Анкетна 1. "Кина Пост обично пакет +" е предвидено од страна на Кина Пост домашни сегмент прифаќање, запечатување на планираните крстот Авиокомпании и други информации, не обезбеди следење на информации во странство сегмент.

За производот

Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
ic компоненти
Температурата На Работа:
ic компоненти
Пакет:
натопи
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PIC16F684 - I/P
Напон:
ic компоненти
Состојба:
Нови
Примена:
ic компоненти

Избор на клиент