3D ретро накит дијамант форма Фондан Силиконски Калап Sugarcraft Торта Печење Алатки Шеќер Занает Алатка Кујна додатоци SQ15183
Новак - 20 %

3D ретро накит дијамант форма Фондан Силиконски Калап Sugarcraft Торта Печење Алатки Шеќер Занает Алатка Кујна додатоци SQ15183

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 153.00
Достапност:


Совети : боја е испратена по случаен избор
Име : силикони торта мувла
Големина : 88mm*75mm*10мм
Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..
Сертификација : ФДУ, LFGB, SGS
Карактеристики : лесен, не-токсични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е -40-230 степени!
Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.
Совети :
1. Нашето заедничко меѓународно изразат курир за слободни, пристигнување време е за 15-39 дена!
2. под еден плаќање кога се надевам дека ќе може да се удвои, проверете дали адресата е точно себе, или ако треба да се менува на друга адреса, ве молиме запомнете да контактирате со нас!
3. Ако вие само купи еден вкупен износ од повеќе од 399 долари, ние ќе го замени побрз начин на логистика, транспорт, но исто така и според вашата потреба логистика испорака!
4. Ако мислите дека нашите производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се мерењето на нови производи за вас, или враќање на куповната цена за вас!
SQX Добредојдени!

За производот

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
SQ15183
Бренд Име:
SQX
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
случаен
Производител :
Guangdong
Текстура:
Мека

Избор на клиент