50pcs 16mm Мешана Боја Круг Кристал Монистра, Копче Flatback За Scrapbooking Занает DIY Коса Клип Додатоци
Новак - 22 %

50pcs 16mm Мешана Боја Круг Кристал Монистра, Копче Flatback За Scrapbooking Занает DIY Коса Клип Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 1103.52
DEN 861.00
Достапност:

Сосема нов ,со Висок квалитет, Тие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за декорација. Материјал : Алуминиумски,Смола, Големина : 16mm Пакет се вклучени : 50pcs

За производот

боја:
мешана боја
Тип На Производ:
Монистра
Техника:
позлата
Бренд Име:
DRtrade
Материјал:
acryl
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент