[4PCS] Conehead Tubo Летаат Риболов Муви Лосос Море Tourt Риболов Закачка Цевка Намамат Слободни Кутија
Новак - 20 %

[4PCS] Conehead Tubo Летаат Риболов Муви Лосос Море Tourt Риболов Закачка Цевка Намамат Слободни Кутија

Достапно за нарачка
DEN 230.40
DEN 184.00
Достапност:

Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување. П : Што ако јас не го добие моето производ или примени проблем објект? А : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако има било каков проблем, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот навремено.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време. За било документи или помош потребни за царинска објаснување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш.
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака. Производот продажба во нашата продавница не вклучува било локалните даноци, ниту, пак, сме должни да плаќаат локалните даноци. Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција. Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате, особено за клиенти од Аргентина. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред.
За секое прашање или проблем towarding производи што се продаваат или не се продава од Хуго е Продавница, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Услуга време : 8 : 20. П : Може ли да ве прашам за други прашања? A : Да, ние сме дозволено да се одговори на сите прашања на клиентите може да се и ќе бидат среќни да одговорите во рамките на нашето знаење. Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука :
Хуго е Продавница за поддршка на превозот на мнозинството земји во светот, ако не можете да ја пронајдете вашата земја во адресата опција листа, ве молиме контактирајте со нас. Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време. За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Ве молиме не веднаш да даде негативни коментари". Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар начин да се реши проблемот е да разговараат со нас. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање.
[4 PCS] Conehead Цевка Лета за Пастрмка, Лосос И Steelhead Летаат Риболов Сина Grizzly Портокал & Црна Боја
Conehead Цевка Летаат
4 PCS / Многу
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација. Ние се стремиме да се осигура дека сте задоволни со нашата купување и ќе направи сè што може за да бидете сигурни дека ќе имате позитивно искуство.

За производот

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Wifreo
категорија:
Лажни Намамат
Број На Модел На:
Пластична Цевка Летаат
is_customized:
Yes

Избор на клиент