Висок Квалитет 2 во 1 Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Grater Slicer Машина Зеленчук Zester Кујнски Алатки Зеленчук Диња нож за лупење

Висок Квалитет 2 во 1 Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Grater Slicer Машина Зеленчук Zester Кујнски Алатки Зеленчук Диња

Достапно за нарачка
DEN 174.72
Достапност:


Висок Квалитет 2 во 1 Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Grater Slicer Машина Зеленчук Zester Кујнски Алатки Зеленчук Диња нож за лупење
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 18*8.2 CM
Пакување : OPP Вреќа
Боја : Како што е прикажано
Со модерен дизајн, оваа ставка може да се користи за брзо и во голема мера режење многу видови на зеленчук како морков, компир и др.
Карактеристики :
Изработени од нерѓосувачки челик материјал, трајни производи за употреба.
2 во 1 дизајн за две функции, тоа може да биде нож за лупење и grater.
Лесен и брз за сечење или хелиум, штеди многу време.
На ножеви се многу остри со добар квалитет, од нерѓосувачки челик материјал.
Одличен помошник за вас во кујната.
Спецификации :
Боја : Сребрена
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Објектот Големина : 18cm * 8.2 cm
Драги Ценети Купувачи, Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем. : ) Искрено Yous

За производот

боја:
Како што е прикажано
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
YA654
Бренд Име:
Netfeature
Функција:
Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Peelers & Zesters
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
18*8.2 CM
Пакување:
OPP вреќа
Бои:
Како што е прикажано

Избор на клиент