2in1 Возрасни Игри Кожа Секс Лисици и Секси Розови Усни Гума Устата Замолчени Еротски Играчки Ограничувања во BDSM Ропство За Парови
Новак - 13 %

2in1 Возрасни Игри Кожа Секс Лисици и Секси Розови Усни Гума Устата Замолчени Еротски Играчки Ограничувања во BDSM Ропство За

Достапно за нарачка
DEN 281.28
DEN 245.00
Достапност:


2in1 Возрасни Игри Кожа Секс Лисици и Секси Розови Усни Гума Устата Замолчени Еротски Играчки за Врзување на Ропството За Парови
Опис
Рака Ракави и Секси Розови Устата Замолчени
Материјал : Гума + СТП Кожа + Кадифен
Должина : околу. 31cm/ 12.2"
Ширина : прибл. 5cm/ 1.97"
Синџир Должина : околу. 13.5 cm/ 5.31"
PLS дозволете 1-3 см грешка на мерењето, и ПРОВЕРЕТЕ ја големината пред да нарачате, или можете да се јавите на нашите КС за помош
Внатрешниот слој е кадифен, мека и удобна
Со еден синџир дизајн
Тоа 's турнеја е прилагодлив
На флертуваат алатки за сексуален живот
Боја : Црна.розова,црвена,виолетова
Пакет се Вклучени : 1 пар на Лисици ( 4 различни бои) +1pcs на Пинк Устата Замолчени
Пакет Тип :
НЕМА.1 : Црвена лисици + Розова Устата Замолчени
НЕМА.2 : Црна лисици + Розова Устата Замолчени
НЕМА.3 : Виолетова лисици + Розова Устата Замолчени
НЕМА.4 : Пинк лисици + Розова Устата Замолчени
pls љубезно дозволете една мала разлика помеѓу сликите и вистински производи, бидејќи на светлата.

За производот

боја:
Црвена, Црна, Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Број На Модел На:
Б-069-8
Големина:
2 Pc/Pack
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
СТП Кожа
Непристојни Слика:
No
Боја:
црна,црвена,розова,виолетова
Функции и Користи:
секс играчки за парови
Име:
Секс лисици и Секси Устата Замолчени
Функција:
секс фетиш

Избор на клиент