SSEA Нови САД Тастатура Црна за HP 15-R000, 15-R100 15-r004xx 15-r011dx 15-r013ca 15-r015dx Бесплатен Превозот
Новак - 5 %

SSEA Нови САД Тастатура Црна за HP 15-R000, 15-R100 15-r004xx 15-r011dx 15-r013ca 15-r015dx Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 863.52
DEN 820.00
Достапност:


Секој Лаптоп Тастатура е тестиран пред превозот и 100% работи
Нови и не се користи, 3 месеци Гаранција
Одговара За HP 15-R000, 15-R100 15-r004xx 15-r011dx 15-r013ca 15-r015dx 15-r017dx 15-r018dx 15-r021nr 15-r022nr 15-r023nr 15-r024nr 15-r025nr 15-r026nr 15-r029wm 15-r030nr 15-r030wm 15-r031ds 15-r033ca 15-r034ca 15-r038ca 15-r039ca 15-r050nr 15-r052nr 15-r053cl 15-r063nr 15-r081nr 15-r082nr 15t-r000 15t-r000 15t-r100 15-r150nr 15-r134cl 15-r136wm 15-r137wm 15t-r100 15-r138ca 15-r181nr
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе се стремиме да се подобри ,ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

боја:
Црна
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
SSEA
Број На Модел На:
Други
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq

Избор на клиент