Нов Бренд Бебе Outerwear Децата Зимско Палто девојки женски Девојки Јакна Малку Девојка Слатка Облека За 0-18 Месец
Новак - 30 %

Нов Бренд Бебе Outerwear Децата Зимско Палто девојки женски Девојки Јакна Малку Девојка Слатка Облека За 0-18 Месец

Достапно за нарачка
DEN 1050.24
DEN 735.00
Достапност:


ГОЛЕМИНА ВОВЕД Опција Табот големина Висина Должина Градите Ракав 6 M 4 60-70cm 35cm 66cm 32cm 9 M, 6 70-80см 40cm 70cm 34cm 12 M 8 80-90cm 43cm 74cm 38cm 18 МИЛИОНИ 10 90-95cm 47cm 78cm 39cm
A. Плаќање 1. Ali Express поддржува Виза , Мастеркард , Western Union , и преведување преку банките . 2. Сите плаќање, мора да се заврши во рок од 7-10 дена по направи некоја цел или ќе затворена во себе .
Б. На Превозот 1. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 72 бизнис часа по приемот на плаќање ( со исклучок на сабота и недела ). 2. Ние само бродот за достава на адреса што се потврдува и со Зачувам. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 3. Ние не сме одговорни за дополнителните трошоци како што се увоз такси, должност, царина, ДДВ или даноци кои може ќе треба да плаќате кога вашиот предмет ќе пристигне во вашата земја. 4. Објектот на Локација во Кина. International shipping ќе трае подолго време отколку за домашните,и превозот може да биде одложен поради курирска компанија, ги локалните обичаи/давачки и некои други несигурности (празници, настани). Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош .
В. Да Се Врати Прифатат 1. Ако не сте задоволни со нашата објект, врати се прифати, во рок од 14 дена по добивањето на тоа. 2. На превозот надомест на враќање е да се плати од страна на купувачот. 3. По добивање на врати објект, ние ќе ви вратат на објектот цена.
D. Повратни информации Ние сме толку горди на примање многу повеќе postive повратните информации од нашите клиенти. Вие задоволство е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објект или имате било какви загриженост по добивањето тоа, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА РЕШЕНИЕ . Ние гарантираме вашето 100% задоволство.
Д. не Контактирате Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со trade Manager или Центарот за Пораки или E-mail порака, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 48 часа. Ние и ветуваме дека ние секогаш ги реши сите проблеми за вас. Вашиот Satisfication е нашата цел. Ви благодариме!

За производот

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Бренд Име:
Ircomll
Број На Модел На:
061
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Лолита Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Руно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
70%
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
Маскирани

Избор на клиент