HENGJIA 5PCS 8.7 CM-16.5 G Риболов Намамат додатоци Minnow Фабрика Лажица Метал isca Вештачки Мамки за риболов справи со пердув Куките
Новак - 15 %

HENGJIA 5PCS 8.7 CM-16.5 G Риболов Намамат додатоци Minnow Фабрика Лажица Метал isca Вештачки Мамки за риболов справи со пердув

Достапно за нарачка
DEN 391.20
DEN 333.00
Достапност:


Добредојдовте на
Опис на производот боја : Како на сликата Материјал : Метал Квалитет : 5 Pc Пакување : Едноставен Opp Вреќа пакет
Answer : ___________________________ Note : Нови Пристигнување Скенирање на QR код со телефонот да добиете продавница cupons. Соберат мојата продавница, ќе има се повеќе изненадувања на чекање за вас.
Испорака Детали За :
Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Генерално превозот времето е помеѓу 15-60 дена на било која земја. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо.Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако сакате да плаќаат дополнителна наплата.
Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики.
Повратни информации : Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Со цел да се обезбеди подобра услуга, ве молиме да не остави никакви негативни, неутрални повратни информации или спор без комуникација.Ние веруваме дека секој проблем може да се реши правилно, ние нема да ве изневерам. Најдобра услуга е нашиот живот-долго извршување; само се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика.

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
SP116
кука:
6#висока јаглероден челик Treble кука
Големина:
about 8.7CM-16.5G

Избор на клиент