Мотоцикл Целосна Издувните Пригушувач Систем Нерѓосувачки Средината на Издувните Цевки Silencer За Јамаха TTR 230 2005-
Новак - 9 %

Мотоцикл Целосна Издувните Пригушувач Систем Нерѓосувачки Средината на Издувните Цевки Silencer За Јамаха TTR 230 2005-

Достапно за нарачка
DEN 7152.00
DEN 6508.00
Достапност:


Ова со Полно Издувните Пригушувач Систем Карактеристики Нерѓосувачки Челик Издувните Заглавие и во Средината на цевка,Алуминиум Пригушувач.Лесно Лизга-на Инсталирај,со Потребната Инсталација Додатоци.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Алуминиум
Боја : Како На Сликата Прикажани
Додатоци за монтирање вклучени
Лесен за инсталација и без настава се вклучени
Зголемување на моќта на изведбата со 2-5 Hp
Комплетен издувните пригушувач цевка систем
Нерѓосувачки челик издувните заглавие и во средината на цевка,алуминиум пригушувач
Пакет Се Вклучени :
1 x Целосна Издувниот Систем
Fitment :
За Јамаха TTR 230 2005-2016
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Бренд Име:
NICECNC
Име На Модел:
MPF-TTR230-TI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
3.1kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик & Алуминиум
Специјални Функции:
Целосна Издувни Цевки Пригушувач

Избор на клиент