За Јамаха YZF600 R6 1998 1999 2000 2001 2002 r6 YZF 600 yzf Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател Сет
Новак - 6 %

За Јамаха YZF600 R6 1998 1999 2000 2001 2002 r6 YZF 600 yzf Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка

Достапно за нарачка
DEN 1802.40
DEN 1694.00
Достапност:


Одговара за Јамаха YZF600 R6 1998 -2002
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
YZF600 R6 1998-2002
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
1kg
Боја:
црна, црвена

Избор на клиент