110/220V 100W S-997P Електрични Вакуум Пумпа за Лемење Морон Desoldering Пиштол за Лемење Железо

110/220V 100W S-997P Електрични Вакуум Пумпа за Лемење Морон Desoldering Пиштол за Лемење Железо

Достапно за нарачка
DEN 5450.40
Достапност:


110/220 V 100 W S-997 P Електрични Вакуум Пумпа за Лемење Морон Desoldering Пиштол за Лемење Железо
Сликата покажува :
Спецификација : Овој пиштол е многу лесно за вас да desoldering и отстрани лемење. Ова
уредот е 2 во 1 единица, вклучувајќи лемење железо и desoldering вакуум пумпа.
* Брзо се загреваат функција, загрева до 350 *C за една минута
* стабилна
работна температура и моментален температура функција, погоден за
континуирана употреба
* Чување Калај стаклена цевка со топлина, лесно се расклопуваат за
лесно чистење
Nozzel : 1.2 mm
Температура : 350°c ~ 450 °c
Греење Делови : 90 W керамички греење core
Answer : ___________________________ Note :
1,ве молиме контактирајте со нас ако имате презентираат проблем
2,110v треба да додадете 20еез ,ве молиме контактирајте со нас ако треба
Ви благодарам многу

За производот

Димензии:
/
Бренд Име:
YunlinLi
Излезна Температура:
/
Излезна Моќност:
/
Текст Voltagle:
100W
Температурата Стабилност:
/
Број На Модел На:
S-997P
Напон:
220v/110v(the 110v need to add 20usd/pcs)
Број На Производ:
HE0289

Избор на клиент