2000pcs/многу Мали Ziplock Кеси Само запечатување ziplock пластични кеси Reclosable Пластични Поли Јасно Zip торба Големина 8x12cm
Новак - 12 %

2000pcs/многу Мали Ziplock Кеси Само запечатување ziplock пластични кеси Reclosable Пластични Поли Јасно Zip торба Големина 8x12cm

Достапно за нарачка
DEN 2932.80
DEN 2581.00
Достапност:


Опис
Објектот Количина
2000 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Zip Заклучување Торба 027
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно
Објектот Appox Големина
8x12 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
2000pcs/многу Мали Ziplock Кеси Само запечатување ziplock пластични кеси Reclosable Пластични Поли Јасно Zip торба Големина 8x12cm

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
0.9g
Објектот Ширина:
8cm
Производ Карактеристики:
Накит За Подарок Пакување Пошта
Објектот Висина:
12cm
Број На Модел На:
Zip Заклучување Кеси 027
Големина на:
8x12cm
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Користат за:
Накит/Подарок Пакување
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Дебелина:
0.08 mm

Избор на клиент