2017 Моден дизајнер појас Pin Тока Кожа Mens Ремени Луксуз За Мажи Men ' s Луксузен Бренд Мода Кожен Појас бесплатен превозот
Новак - 22 %

2017 Моден дизајнер појас Pin Тока Кожа Mens Ремени Луксуз За Мажи Men ' s Луксузен Бренд Мода Кожен Појас бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 566.40
DEN 442.00
Достапност:


2017 Моден дизајнер појас Pin Тока Кожа Mens Ремени Луксуз За Мажи Men ' s Луксузен Бренд Мода Кожен Појас бесплатен превозот
1. Материјал : Кожа Cowskin
2. Пакување во здрав за да се обезбеди заштита од оштетување 3. Товарни : бесплатен превозот 4. Појас големина(Должина) : 105cm - 110 см - 115 см - 120 см-125cm 5. Ширина : 3.2 cm 6. Тока димензии : должина : 7.0 см ширина : 4.5 cm 7. Бои на располагање(ТОКА) : Црна, Сребрена. Едната страна на појас е црна,другата страна е кафеава 8. Брза испорака 9. Погоден за секоја прилика 10. Исклучителен дизајн топло совети : Ако имате дополнителни прашања,слободно контактирајте со нас ве молам ,ви благодариме за соработката!!

За производот

Појас Должина:
105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тока Должина:
4.5 cm
Појас Ширина:
3.2 cm
Тока Ширина:
7.0 CM
Шаблон Тип:
Dot
Пол:
Мажи
Појаси Материјал:
Cowskin
Бренд Име:
САН VITALE
Број На Модел На:
SV516066

Избор на клиент