8 X ОБИЧАЈ ВНАТРЕШНИОТ ПРЕЧНИК на DECALS ТРКАЛА Рефлексивни НАЛЕПНИЦИ ЛЕНТИ ОДГОВАРА benelli ТНТ 600
Новак - 15 %

8 X ОБИЧАЈ ВНАТРЕШНИОТ ПРЕЧНИК на DECALS ТРКАЛА Рефлексивни НАЛЕПНИЦИ ЛЕНТИ ОДГОВАРА benelli ТНТ 600

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 816.00
Достапност:


Опис На Производот
- Оваа понуда е за сет на Мисловните налепница
- Овие decals изгледа Многу убава
- Состојба : 100% Сосема Нов
- Боја : Рефлексивни Портокал Црвено Црна, Жолта Бело, Зелено, Сино
- Количина : 1 SET=8 КОМПЈУТЕРИ
- Материјал : Рефлексивни налепница
-Доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап
- Одговара benelli ТНТ 600
-Големина од 17 инчи
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay САМО. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна Alipay сметка пред наддавање.Испорака детали
Објектите ќе нареди ќе биде предаден во 1-2 работни дена од Кина пост Воздух Mail или USPS меѓународна Пошта со следење на број кога вашата исплата е расчисти. Доаѓањето време е 10-20 работни дена за сад обично.
Услови за продажба
Ние ќе останеме во контакт со вас во текот на трансакцијата, и ветување да стојат од страна на објектот.
Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе одговор во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.
Ако не примите објект во закажаното време, или не сте saisfied со она што го добивате, ве молиме љубезно се вратам на нас за решение.
Ако примите неисправни предмети (што ретко се случи), ние или ќе наплата или да испратите замена. Во овој случај, слики кои јасно може да се покаже на овој проблем се ПОТРЕБНИ.
Ние сигурно ќе им се помогне со проблемот и да ви даде задоволителен одговор.Без комуникација, ве МОЛИМЕ :
1, НЕ се отвори било случај во Резолуцијата Центар;
2, НЕ ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации;
За нас
Ние сме веледрогерија, на мотоцикл маска и резервни мото делови во Кина. Ние се фокусираме на мотоцикл decals и резервни делови !
Ние сме професионален тим за грижа за секое парче на decals продажба од нас. Најдобри зедницата е клуч за да се направи што стојат надвор.
Имаме poweful партнер фабрика за сигурни дека нашата цена може да биде најдобар !!
Услуга за секој велосипедист целиот Свет е наша цел !!!!
8 налепници (4 големи задниот дел на rim, 4 мали - пред rim )

За производот

боја:
Рефлексивни Портокал, Рефлексивни Црвена, Рефлективна Бела, Рефлексивни Сина, Рефлексивни Зелена, Рефлексивни Црна, Жолта Рефлексивни
Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ksharpskin
Објектот Ширина:
0inch
Специјални Функции:
Налепница
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Рефлексивни
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на клиент