DoreenBeads Terylene Сатен Лента подарок пакување DIY занаети headband лак свадба партија Пурпурна 6mm(2/8),10 Ролни(22.5 метри/Roll)
Новак - 21 %

DoreenBeads Terylene Сатен Лента подарок пакување DIY занаети headband лак свадба партија Пурпурна 6mm(2/8),10 Ролни(22.5 метри/Roll)

Достапно за нарачка
DEN 510.72
DEN 404.00
Достапност:

Terylene Сатен Виолетова Панделка 6mm(2/8"),10 Ролни(Прибл 22.5 метри/Roll) Материјал Terylene Големина Приближно : 6mm( 2/8")
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Виолетова Боја Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не. B66664 Забелешка. Секој Двор Прибл : 0.92 М.
Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
- Превозот

За производот

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DoreenBeads
Ширина:
1/4
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Жакард
Стил:
Единствен Лик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
B66664

Избор на клиент