Лажни Јака Жените Декоративни Круг Lapel Лажни Јака Лажни јака Половина Кошула Блузи Петар Пан Блуза Монтажни Јаки
Новак - 6 %

Лажни Јака Жените Декоративни Круг Lapel Лажни Јака Лажни јака Половина Кошула Блузи Петар Пан Блуза Монтажни Јаки

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 270.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
Waledise

Избор на клиент