Моден Светлина Девојки Жените Жените Долг Ракав Дожд Грб Дожд Јакна Преносни Rainwear Водоотпорен Мантил За Надворешна Traval

Моден Светлина Девојки Жените Жените Долг Ракав Дожд Грб Дожд Јакна Преносни Rainwear Водоотпорен Мантил За Надворешна Traval

Достапно за нарачка
DEN 767.04
Достапност:


Добредојдовте на Нашиот Магазин
Моден Светлина Девојки Жените Жените Долг Ракав Дожд Грб Дожд Јакна Преносни Rainwear Водоотпорен Мантил За Надворешна Traval
100% Сосема Нов,Reathable Удобност
Материјал : ЕВА и Дише Нето
2 Бои за вашиот избор : Розова,Жолта
Јака : Маскирани
Ракавот : Долг Ракав
Стил : Ветрот Грб
Се Вклопи Во Стилот : Лабава
Дизајн : Со Шапка
Повод : Случајни, Одмор, Спорт, Отворено
Облека за Нега : Рака-измијте
Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање
Големина на : не Постојат 3 достапни големини M/L/Xl за следниве листата. ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

За производот

Големина:
M, L, XL
Тип:
Raincoats
Пол:
Жени,Девојки
Производот:
Rainwear
Материјал:
Пластични
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Отворено Активност:
Турнеја
Возрасна Група:
Возрасни лица
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Број На Модел На:
A226

Избор на клиент