Бесплатен превозот! Нова Електрична Вежба Електрични planer напојување Switch за Hitachi F-20A, оригиналниот инструмент додатоци,Високо-квалитетни!
Новак - 6 %

Бесплатен превозот! Нова Електрична Вежба Електрични planer напојување Switch за Hitachi F-20A, оригиналниот инструмент додатоци,Високо-квалитетни!

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 451.00
Достапност:

Бесплатен превозот! Нова Електрична Вежба Електрични planer напојување Switch за Hitachi F-20 A, оригиналниот инструмент додатоци, Бесплатен Превозот! Одговара за Hitachi Модели : F-20 A Име на Производ : Електрични planer прекинувач
Материјал : Пластични, Метални Количина : 1 PCS 100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ! Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.

За производот

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
За Hitachi F-20A
Производ адаптација модел:
за Hitachi

Избор на клиент