Слободен брод 30pcs со следење на број Xbee сензор shield V5 со RS485 и BLUEBEE Bluetooth интерфејс за arduino
Новак - 6 %

Слободен брод 30pcs со следење на број Xbee сензор shield V5 со RS485 и BLUEBEE Bluetooth интерфејс за arduino

Достапно за нарачка
DEN 6024.00
DEN 5663.00
Достапност:


Опис : Продолжена 14 дигитални IO пристаништа (12 Серво Интерфејс) и енергија; 6 аналогни IO пристаништа и моќ; Една дигитална порта надворешно напојување терминал; дигитални порта надворешно напојување и енергија автоматски прекинувач-одбор; надворешно напојување на текст терминал и внесување на pin; RS485 интерфејс; копчето за Ресетирање; XBee / Bluetooh Пчела Bluetooth безжична трансмисија на податоци интерфејс; APC220/Bluetooh V3 Bluetooth безжична трансмисија на податоци interface; интерфејс ЖИТО/I2 C/TWI; 3.3 V излезна порта; SD картичка модул интерфејс;
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.
2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .
ПРЕВОЗОТ
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
2.Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.
3. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .
4.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас. Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.
5.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.) и пост сервис се дадени за превозот. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .
ПОВРАТНИ информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка.
2. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот .Се чувствуваат слободни да контакт со нас

За производот

is_customized:
Yes
Тип:
Biosensor
Бренд Име:
custom-souring
Материјал:
Мешавина
Излез:
Дигитален Сензор
Број На Модел На:
Xbee сензор

Избор на клиент