10pcs Заштитените Модел Страната Имајќи 8 x 14 x 4mm MF148zz

10pcs Заштитените Модел Страната Имајќи 8 x 14 x 4mm MF148zz

Достапно за нарачка
DEN 355.68
Достапност:


10pcs Заштитените Модел Страната Имајќи 8 x 14 x 4mm
Модел : MF148zz
Секој обид за 10pcs лежишта

За производот

Број На Модел На:
MF148ZZ
Големина:
8 x 14 x 4mm
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Метал
Стандард:
како опис

Избор на клиент