Бренд Нови VG1S-30KW FRN30VG1S-4J Со Слободни DHL / EMS

Бренд Нови VG1S-30KW FRN30VG1S-4J Со Слободни DHL / EMS

Достапно за нарачка
DEN 71712.00
Достапност:


______________________________________________________________________________________________

За производот

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
VG1S-30KW
Бесплатен превозот :
Yes
Состојба:
Нови
Гаранција:
1 година

Избор на клиент