Водоотпорен Автомобил Стил 3D Јаглерод ВАШАТА ЌЕРКА се ДОПАЃА ОВОЈ Автомобил Налепница Decals Автомобил Додатоци Налепници На Автомобил, Мотоцикл ги Красат
Новак - 11 %

Водоотпорен Автомобил Стил 3D Јаглерод ВАШАТА ЌЕРКА се ДОПАЃА ОВОЈ Автомобил Налепница Decals Автомобил Додатоци Налепници На

Достапно за нарачка
DEN 108.48
DEN 97.00
Достапност:

Големина : 20x2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако ви треба tacking број, треба да се избере "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail". Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки.42 /торба
Водоотпорен Автомобил Стил 3 D Јаглерод ВАШАТА ЌЕРКА се ДОПАЃА ОВОЈ Автомобил Налепница Decals Автомобил Додатоци Налепници На Автомобил, Мотоцикл ги Красат
Карактеристики : 100% сосема нов. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Водоотпорен самолепливи и се отстранува Може да се примени на било чиста, мазна, рамна површина (ѕидови, прозорци, автомобили, mirrow или фрижидер) Боја : Бела. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Руската Custmers ќе испрати со Посебни YW, кој е побрз потоа Кина Пост и имаат следење на број. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.50 /торба -1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво, и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Време На Испорака :
1. Ви благодариме.17 /торба торба торба -1. Ви благодариме. Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебни YW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина Пост Воздух Mail без следење. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Пакет се вклучени :
Автомобил Decal Налепница X 1 Pc
За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Mgoodoo
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
j-086
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
2.8cm
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
зборови
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
20cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Други
Материјал Тип:
ПВЦ

Избор на клиент