Хривнија Гравирање на Услуги За да ги Прилагодите на Високо Детали Длабоко Врежани Уникатен Подарок (Услужни Само, треба да Нарачате Првиот)

Хривнија Гравирање на Услуги За да ги Прилагодите на Високо Детали Длабоко Врежани Уникатен Подарок (Услужни Само, треба да Нарачате

Достапно за нарачка
DEN 336.00
Достапност:


Опис На Услугите Ова Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!
Ова е само гравирање услуга за Нараквица.
Ве молиме купи Хривнија прво, Пред купување на овој гравирање услуга.
Matieral Одговара : Челик / Сребрена
Врежани Длабочина : Прибл. 0.2 мм ~ 0.3 mm
Длабоко врежани нема да се отстрани во дневниот ни e.
Како Да Нарачате :
1. Купи Нараквица од нас.
2. Изберете Фонтови. (имаме 6 Фонтови се Достапни )
3 . Остави Порака На Вашиот Налог. (Вашето Име или зборови)
Напомена :
Пружаме Поддршка само на Гравирање на 1 Место на Бразлетна :
Грб на Затворач.
============================
Кликнете тука :
Кликнете тука :
============================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union). Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
(П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express. ( П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал.
* Ние ќе бидеме среќни за размена.
Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме.

За производот

Метална боја:
Буквите A, Фонт Б, Буквите C, Фонт D, Фонт E, Font F
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Метали Тип:
Бакар,Нерѓосувачки Челик,Сребро.
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
LINSION
Должина:
Engraving Service For Bracelet
is_customized:
Yes

Избор на клиент