100 Компјутери Organza Свадба Корист Кеси Накит Пошта Роденден Слатки Подароци Кеси за свадба партија роденден декорации

100 Компјутери Organza Свадба Корист Кеси Накит Пошта Роденден Слатки Подароци Кеси за свадба партија роденден декорации

Достапно за нарачка
DEN 767.52
Достапност:


100 Компјутери Organza Свадба Корист Кеси Накит Пошта Роденден Слатки Подароци Кеси за свадба партија роденден декорации
боја : како на сликата
големина : 10cm x 12cm
количина : 100pcs
НЕМА 1
НЕМА 2
НЕМА 3
БР 4
НЕМА 5
БР 6
НЕМА 7
НЕ 8
НЕ 9
НЕМА 10

За производот

боја:
NO 4, NO. 5, НЕ 8, NO 11, БР 3, НЕМА 7, NO 2, НЕМА 10, NO 6, NO 1, NO 9
Подарок Торба Големина:
9x12cm
Повод:
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
NO
Материјал:
organza
Спецификација:
0.7-0.9M

Избор на клиент