Оригиналната Намера Мода Жените Секојдневен Чевли на Платформа Круг Пети Кул Злато Сребро Удобно Чевли Жена НИ Големина 4-12
Новак - 30 %

Оригиналната Намера Мода Жените Секојдневен Чевли на Платформа Круг Пети Кул Злато Сребро Удобно Чевли Жена НИ Големина 4-12

Достапно за нарачка
DEN 2682.24
DEN 1878.00
Достапност:


Моден Жените Секојдневен Чевли на Платформа Круг Пети Кул Злато Сребро Удобно Чевли НАС Големина 4-12. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
C9-1
Станови Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Бренд Име:
оригиналната намера
Сезоната:
Пролет/Есен
боја:
Злато Сребро.
Чевли Тип:
жените чевли
Стил:
Моден
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Функција:
Висина Зголемување, Водоотпорен
Пол:
Жените

Избор на клиент