создаден 25мм X 100mm удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

создаден 25мм X 100mm удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

Достапно за нарачка
DEN 7050.72
Достапност:


CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

За производот

Број На Модел На:
CXS 25X 100
Тип:
Цилиндар
Тип:
CXS Серија двојно-вратило
Создаден Големина:
25mm
мозочен удар големина :
100mm

Избор на клиент