2017 Жените Зимско Крзно Пом Пом Шапка Кашмир Волна Дебелина Поврзана Beanie Raccoon Poms Bobble Капи

2017 Жените Зимско Крзно Пом Пом Шапка Кашмир Волна Дебелина Поврзана Beanie Raccoon Poms Bobble Капи

Достапно за нарачка
DEN 705.60
Достапност:


2017 Жените Зимско Крзно Pom Pom Шапка Кашмир Волна Поврзана Beanie Raccoon Poms Bobble Капи
Напомена :
1.Raccoon крзно пом пом големина : 15cm за дијаметар. Голема природно крзно пом пом
2.Материјал : вистински raccoon крзно, акрилик, волна, мода топло бренд дизајнер
3.За крзно popm пом, Тоа е пренослив стил, многу добро за миење
>Материјал : вистински raccoon крзно, акрилик,волна
>Бои : црна, беж,каки,портокал,црвено вино,сина,сива,зелена
>Големина : Одговара жените главата обемот 55-60cm или така.
>Функција : моден бренд, топло,голема крзно pompoms,добра еластичност
>Користење сезона : зима, есен,пролет
>Пакет : нормален пакет
Добредојдовте на Модата Неограничен продавница
( повеќе модата или kawaii производи, сите во мода unlimiteds раскина.)
Продавница линк : http : //www.aliexpress.com/store/918986
голема цел од голем попуст
Детална слика :
Pls внимание :
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сè уште имаат проблем со плаќање,Добредојдени да не контактирате.
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздухопловната и означи како "ПОДАРОК", стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае ДО 20 работни дена. Ако сакате да брод од страна на DHL,или ЕМС Fedex експрес, само да побарате од нас. Ние имаме соработка превозот партнер за неколку години. Ќе поставам најдобри изразуваат товар за вас.
Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 ден на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Повеќе служба : Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба добредојдовте mail нас. Ние ќе ви цитирам големиот трговија на големо цена. И сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 ден.Добредојдовте да побарате од нас повеќе.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство.
Вашиот вид повратна информација е основниот на нашите подобрување. Така што можеме да направиме подобра и подобра работа.

За производот

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик,Крзно,Волна
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
СМ-P083
Стил:
Повик
Бренд Име:
furandown
Материјал:
вистински raccoon крзно, акрилик, волна
Бои:
црна,портокалова,вино црвено,сива,сина,розова,зелена,беж,каки
Шапка Големина:
одговара за возрасни жени(50-60cm главата турнеја)
Крзно Топка Големина:
15cm големина
Функција:
топло,волна мешавина,шарени,крзно pompom
Сезоната:
зима, есен
Пол:
Жени,Жени,Жени
квалитет:
висок квалитет на контрола,посебно за извоз

Избор на клиент