Пеперутка Ѕид Налепница DIY 70 Пеперутки Ѕид Decal Детска Соба Модерна Декорација Бебе Градинка Децата Отстранлив Decors 546M-1

Пеперутка Ѕид Налепница DIY 70 Пеперутки Ѕид Decal Детска Соба Модерна Декорација Бебе Градинка Децата Отстранлив Decors 546M-1

Достапно за нарачка
DEN 767.52
Достапност:


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : бела
производ големина : 20 пеперутки : 2.5 см широк 20 пеперутки : 5.1 cm широк 20 пеперутки : 7,6 cm широк 10 пеперутки : 10.2 см широк 10 пеперутки : 12.7 cm широк 1 сет содржи 70 пеперутка налепници.
пакет листата :
-1 сет на пеперутка ѕид decal
-јас nstruction
[објект слики]

За производот

боја:
Црна, Сина, металик златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, металик сребрена, Бела, Жолта, Кафена, вино црвено, Светло Сива боја, мастило-сина, Светло Зелена, Темно Сива, светло виолетова, Чоколадо, црна, сина, портокалова, златна жолта
Големина:
assorted sizes
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
546M-1
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Животните
Стил:
Цртан филм
Материјал:
винил, пвц
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, златна, сина, зелена, црвена, жолта
Материјал:
винил, пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2016 година
Тема:
животно ѕид налепници, пеперутка ѕид уметност
Употреба:
декоративни винил ѕид уметност
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба, бања

Избор на клиент