2015 година Нови Пристигне 4PCS/ СЕТ за во Автомобил Измени Декорација ABS Electroplate Врата се справи со Налепници за Mazda CX-5 Наведени Светла Paillette
Новак - 10 %

2015 година Нови Пристигне 4PCS/ СЕТ за во Автомобил Измени Декорација ABS Electroplate Врата се справи со Налепници за Mazda

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
DEN 1296.00
Достапност:


Се однесува на 4pcs автомобил врата се справи со
Пакетот вклучува :
4pcs(1set) ABS Налепници

За производот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TEUMI
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
автомобил врата се справи со налепници
Објектот Ширина:
1inch
дизајн:
Промена На Бојата
Тип:
Алуминиум Налепница
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
ABS Electroplate

Избор на клиент