150pcs/многу Шарени Birthstone Шарм 11mm*19mm Акрилик двојно шарм за Diy Изјава Ѓердан и Нараквица

150pcs/многу Шарени Birthstone Шарм 11mm*19mm Акрилик двојно шарм за Diy Изјава Ѓердан и Нараквица

Достапно за нарачка
DEN 480.00
Достапност:


12pcs/многу Шарени Birthstone Шарм 11mm*19mm Акрилик двојно шарм за Diy Изјава Ѓердан и Нараквица

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
is_customized:
No
Бренд Име:
TBJFU
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
zuan
Метали Тип:
CCB
Шарм Тип:
двојно шарм

Избор на клиент