ХСС 4241# Чекор вежба малку,3pcs спирала groov вежба битови во собата,врвен квалитет 6/9/13 чекори Титаниум Обложена Дупка Машина Core Дупчење малку
Новак - 5 %

ХСС 4241 Чекор вежба малку,3pcs спирала groov вежба битови во собата,врвен квалитет 6/9/13 чекори Титаниум Обложена Дупка Машина

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 319.00
Достапност:


ХСС 4241# Титаниум Обложена Чекор вежба битови,3pcs спирала линискиот Дупка Машина вежба малку поставува
1.Материјал : High Speed Челик 4241#
2.Дијаметар : 6 чекори : 3/16"(4.76 mm), 1/4"(6.35 mm ) , 5/16"(7.94 mm), 3/8"(10.35 mm), 7/16"(11.11 mm), 1/2"(12.7 mm) 9 чекори : 1/4"(6.35 mm) ,5/16"(7.94 mm), 3/8"(10.35 mm), 7/16"(11.11 mm),1/2"(12.7 mm),9/16"(14.28 mm), 5/8"(15.88 mm), 11/16"(17.46 mm), 3/4"(19.05 мм) 13 чекори : 1/8" ( 3.18 mm), 5/32"(3.97 mm), 3/16"(4.76 mm), 7/32",(5.56 мм)1/4"(,9/32"(7.14 mm), 5/16"(7.94 mm), 11/32"(8.73 mm),3/8"(9.53 mm),13/32"(10.32 mm),7/16"(11.11 mm),15/32"(11.91 mm),1/2"(12.7 мм )
3.Тежина : 0.3 КИЛОГРАМИ
4.Предност На единствен чекор структура, вежба може да се вежба различни големини на отворот. Можете да deburring, chamfering, удирање со елипсовидна дупка. Погодна за вградување во пиштол вежба и да клупата вежба. Цврстина на работното парче подолу употреба на 25 ° подолу, како што се железо, алуминиум, ПВЦ одбор, изолација табла, дрво

За производот

Бренд Име:
SCOWELL
Број На Модел На:
www.scowellindustries.com
is_customized:
Yes
Должина:
6steps,9steps,13steps
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
High Speed Челик

Избор на клиент