Жените Вистински Cowhide Кожа Ранец Satchel Rucksack Рамо Дами Кеси Ранец Секојдневен Училиште Торба Кул Девојка
Новак - 34 %

Жените Вистински Cowhide Кожа Ранец Satchel Rucksack Рамо Дами Кеси Ранец Секојдневен Училиште Торба Кул Девојка

Достапно за нарачка
DEN 2063.04
DEN 1362.00
Достапност:


Жените Вистински Cowhide Кожа Ранец Satchel Rucksack Рамо Дами Кеси Ранец Секојдневен Училиште Торба Кул Девојка
- Материјал : Вистински Cowhide Кожа
- Димензија : 28*10*35cm(L*W*H) (1cm=0.39 инчи)
- Компатибилен за i Pad, мини i Pad, Umbrellaetc.
- Е применливо Повод : Погоден за повеќе наврати, како референци, патува, оди на училиште или било какви други активности на отворено,совршен за секојдневните патувања
 
Пакетот Вклучува :
1 X Вистинска Кожа Ранец
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камера или различни екранот.
2.Таму можеби 0.5-2 инчен diffenence поради различни мерења. Големина е за повикување само, не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.
Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Примачот информации Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно. Време на испорака Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. Нејзините поевтини, но побавни. Ние ќе ја испорача објекти во 3 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата. Пратката зема 1-4 недели за да ви стигне. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји и строги Царински (на пр. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL. За било итно цел или се комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Должност & данок ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогнат да се прогласи објектот како подарок со ниска вредност. Враќање & exchange Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Повратни информации 1. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Ако имате било каков проблем во врска со iterms pls слободно контактирајте со нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми. 2. Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат

За производот

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Надворешноста:
Размавта Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
0316
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Бренд Име:
shunvbasha
Затворање Тип:
Патент & Hasp

Избор на клиент