Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA GT1749V 708639 708639-0003 708639-0002 За Рено Espace Лагуна Megane S40 V40 F9Q D4192T3 1.9 L
Новак - 10 %

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA GT1749V 708639 708639-0003 708639-0002 За Рено Espace Лагуна Megane S40 V40 F9Q D4192T3 1.9

Достапно за нарачка
DEN 8159.52
DEN 7344.00
Достапност:

UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.9 L DCI 115 HP-120 HP
Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само
- 2000-2004 За Volvo V40, S40 јас 1.9 L D Мотор F9 Q
- 2003- За Рено Сценско II 1.9 L 1870 кзм KW 85/88 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Имајќи Домување 722282-0061 Турбина Тркала 434533-0056 Комп.9 L 115 HP
Модел : GT1749 708639 Турбо Core
Дел NO. Предмети Гаранција
Гаранција : 12 месеци. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.
Ние брод на објекти во светот.9 L d Ci Мотор F9 Q 2000-2004 За Volvo V40 S40 јас 1.9 L НЕ HP Мотор F9 Q
============================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.9 L НЕ Мотор F9 Q 2001 година - За Nissan Primera 1.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
GT1749V 708639-0003 За Рено Espace Лагуна Megane За VOLVO F9Q 1.9
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
10inch
Модел Година:
2000-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
10inch
Автомобил Производител:
Рено
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
10inch
Објектот Тежина:
2.0kg
Модел:
GT1749V 708639 0003 Турбополнач Турбо Турбина Кертриџ CHRA Core
Дел Бр.:
708639-5010S 708639-0002 708639-0003 708639-0004 708639-0005
Дел NO..:
708639 5010S 708639 0002 708639 0007 708639 0004 708639 0005
ОЕМ Бр.:
8200683855 7701474960 8200110519 8200369581 708639-0007
Апликацијата возило:
За Nissan Primera За Рено Espace Лагуна Megane За Volvo V40 S40
Примена на моторот:
D4192T3 F9Q F9Q820 F9Q750 1.9 L DCI 2001-06 115HP 120HP
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Гаранција време:
12 месеци
превозот:
Бесплатен превозот

Избор на клиент