Бесплатен превозот еден пар Schuko Електрична Енергија Plug сребро Позлатен Приклучок IEC Женски приклучок

Бесплатен превозот еден пар Schuko Електрична Енергија Plug сребро Позлатен Приклучок IEC Женски приклучок

Достапно за нарачка
DEN 672.00
Достапност:


Бесплатен превозот еден пар Schuko Електрична Енергија Plug сребро Позлатен Приклучок IEC Женски приклучок
Напон Оценка : 15 A/ 125 V - AC 250 V
Тип : ЕУ стандард пол 2 + Земјата
сребро Позлатен за најдобар сигнал Позлата процес : сребро позлата
Домување Материјал : Високо квалитетен цврст тешко пластични домување
Инсталирајте кабел со дијаметар : Мин. 6.5 mm Max 17mm (1/4", 11/16")
Се инсталира жица со дијаметар : Максимум 3.3 мм (8 AWG)
Жица сместување : 5mm
Димензии : 38mm дијаметар x 85mm целокупната должина
Конекција : Поставите завртка

За производот

Стандард:
ЕУ Приклучок
Примена:
Станбени / Општа Намена
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
ЕУ Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
Moonsaudio
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Номинална Струја:
слика шоу
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Номинална Напон:
слика шоу
Примена:
Звучници CD/VCD/DVD/AMP
Количина:
Еден Пар
Тип:
бакар боја

Избор на клиент