Оригиналниот Проектор Сијалица NP04LP P-VIP 260/1.0 E20.6 ЗА NP4000 / NP4001
Новак - 5 %

Оригиналниот Проектор Сијалица NP04LP P-VIP 260/1.0 E20.6 ЗА NP4000 / NP4001

Достапно за нарачка
DEN 3936.00
DEN 3739.00
Достапност:

Оригиналниот Проектор Сијалица NP04 LP P-VIP 260/1.0 E20.6 ЗА NEC NP4000 / NEC NP4001
Опис
Бренд Име :
GEYING
Број На Модел :
NP04 LP
Сијалица Тип :
P-VIP 260/1.0 E20.6
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
NE C NP4000/NE C NP4001/Сан јо PDG-DXT10 L/Сан јо PDG-DWT50 L
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори.
Ние може да обезбеди :
1, Компатибилен Голи Светилка
2, Компатибилен Светилка со Компатибилен Домување
3, Оригинални Голи Светилка
4, Оригинални Светилка со Домување
5, во Други делови на проектори, како на пример Далечинскиот управувач, Напојување, Боја тркала, итн.
Гаранција
Гаранција : ШЕСТ месеци од денот на испорака, со исклучок на човечките штета. Други Додатоци
Други Проектор Додатоци :
Далечински управувач, Светилка Баласт, Леќа, LCD Панел, DMD Чип, Проектор Фан, Боја на тркала
Пакување & Испорака
Ние секогаш користете картонска кутија со пена за пакување на стоки.
Пакување :
Превозот термини :
Компанијата Информации
Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор замена светилка веледрогерија во Кина, од 2005 година. Тоа материјали оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција.
За нуди клиенти one-stop shop во нашата компанија со ниски трошоци, не само ние работиме со производители на проектор светилки, но со неколку проектор поврзани со производителите на години, како што проектор таванот планината, проектор екран, ласерски пен.
Добредојдовте на клиенти од целиот свет да работат со нас.

За производот

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
NP04LP

Избор на клиент