Руската Тастатурата за toshiba Satellite S55-Б S55T-Б S55D-Б S55DT-Б S55-B5289 S55-B5280 S55-B5268 RU тастатура Црна

Руската Тастатурата за toshiba Satellite S55-Б S55T-Б S55D-Б S55DT-Б S55-B5289 S55-B5280 S55-B5268 RU тастатура Црна

Достапно за нарачка
DEN 240.00
Достапност:


Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Црна
ЗА toshiba Satellite S55-Б S55 T-Б S55 D-Б S55 DT-Б S55-B5289 S55-B5280 S55-B5268
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

За производот

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
Ru Тастатурата за toshiba S55-Б S55T-Б S55D-Б S55DT-Б
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Бренд Име:
Palgo
распоред:
RU руски
Пакет:
Kraft хартија кутија

Избор на клиент