HOSINGTECH - за saab 9-5 2.0 T силикони радијатор црево колекции,10pcs сина боја
Новак - 5 %

HOSINGTECH - за saab 9-5 2.0 T силикони радијатор црево колекции,10pcs сина боја

Достапно за нарачка
DEN 4416.00
DEN 4195.00
Достапност:

HOSINGTECH - за saab 9-5 2.0 T силикони радијатор црево колекции,10pcs сина боја
Род : стандардна Работна Температура : -60°C до 260°C
Должина : стандард Пука Притисок : 2 Mpa
Дебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 Mpa
Слој : 4 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, Логото
Големина на Толеранција : +/-0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и Полиестер
Забелешки :
1. Кориснички бренд треба да плати дополнителни трошоци : 25 за едно лого.
2. Овој објект не е погоден за гориво или масло за пренос.
3. Прилагодени објекти : М. К. П 10 PCS нагоре.
4. Ве молиме да се купи со доверба, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно, 100% задоволството на клиентите да се гарантира.
5. Професионалната инсталација се препорачува.
6. Создаден 90mm(3.5 инчи), 4 ply зајакнат.
1. Ви благодариме за вашата цел и поддршка.
2. Ако имате било какви барања за боја, дебелина, должина, ве молиме оставете порака, или ние ќе брод акции големина.
3. Ако треба да се купи други производи, може да кликнете на "Додади во Кошничка" копчето, во комбинација превозот ќе го спаси вашиот превозот цена.
4. Ако сакате да се направи голем или се меша со цел или било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
5. Ве молиме означете декларираната вредност за царинска кога ќе се направи ред, или ние ќе ги прогласи 20%-40% или помалку на вистинската вредност за да те плаќаат помалку обичај данок.
Ние прифаќаме подолу начин на плаќање :
Ако имате било какви барања за плаќање, ве молиме ги споделите со нас, и нашата цената не вклучува било обичај должност и данок.
1. Производи ќе се испраќаат во рок од 7 работни дена откако ќе проверите вашата исплата. За време на одмор или кратко акции на производи. Тоа ќе биде одложен за неколку дена, ве молиме да се разбере.
2. Превозот обично од страна CPAM, EMS, DHL, FEDEX , ако имате барања за превозот начин, ве молиме да ги споделите со нас прво.
3. За Бразил клиент, ве молиме да ни кажете CNPJ БР. или CPF БР.

За производот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Специјални Функции:
ладење,подесување
Објектот Дијаметар:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Име На Модел:
SA-R002
Зафатнина:
2.0 T
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00inch
Материјал Тип:
чисто силиконски&полиестер
Година:
2002-2007
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Име На Компанија:
HOSINGTECH
Место на Потекло:
Xiamen,CN
Материјал Тип:
силиконски радијатор црево колекции
по поставување:
10pcs
Дебелина:
4.5 мм
слој:
3 ply армирано
боја:
жолта,сина..
Автомобил Направи:
за saab9-5
Инсталација сајт:
Систем За Ладење
Пука притисок:
>1.2 mpa

Избор на клиент