3D Зголеми Силикони Свеќа Калап за Печење Алатки Глина Мувла Чоколадни Бонбони Фондан Торта Декорирање Мувла

3D Зголеми Силикони Свеќа Калап за Печење Алатки Глина Мувла Чоколадни Бонбони Фондан Торта Декорирање Мувла

Достапно за нарачка
DEN 306.72
Достапност:


1.29 5.99 10.99 1.44
8.89 2.59 22.54 3.49
Опис на производот :
Материјал : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони
Боја : Случајни
Мувла Големина(L*W*H) : 5.7*5.8 cm
Пакетот вклучува : 1 PCS силиконски калап
Употреба : Фондан/глина/Сапун/чоколадо мувла
Пакет : секој производ постави OPP вреќа
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Таа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

За производот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
1
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент