16 Парчиња OD95*10мм/12mm Стоматолошка Лабораторија ZirkonZahn Мелничката Восок Празно Стоматолошки Восок Блок за Враќање на Протеза
Новак - 5 %

16 Парчиња OD95*10мм/12mm Стоматолошка Лабораторија ZirkonZahn Мелничката Восок Празно Стоматолошки Восок Блок за Враќање на

Достапно за нарачка
DEN 9737.28
DEN 9251.00
Достапност:


16 Парчиња OD95*10мм/12mm Стоматолошка Лабораторија Zirkon Zahn Мелничката Восок Празно Стоматолошки Восок Блок за Враќање на Протеза
8 Парчиња/многу 98 *14mm Стоматолошки Восок Диск И Блок За Стоматолошки Wieland CAD/CAM Мелничката Систем Стоматолошки Сина Восок Blankse Восок Ќорци Стоматолошки Сина Восок Блокови Бесплатен Превозот Бесплатен Превозот
100% пари гаранција за Загарантирани!!! 100% ВОСОК, со висок квалитет и ниска цена, која е токму она што го сакате!
Забелешка ние ќе напишете помала вредност кога праќаш стоката да се избегне или намали својата увоз доход. Ако ви треба за да купите лабораториски материјали во рефус, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
Карактеристики на производот Боја : Сина, Бела; Дијаметар : 95mm ; Дебелина : 10мм ~25mm
Производ Апликација Цврстина : 45-55 Брегот омекнување точка : 105 степен точка на топење : 140 степен Густина : 0.89-0.93 Пепел содржина : 0.032% Намалување : 7%
Пакетот Вклучува :
16 Парчиња/многу OD95 X 10ММ/12 MM Стоматолошки Восок Диск Блок За Zirkon Zahn Систем
Забелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште имаат следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме! И некои стоки содржат метал, електрична енергија или магнетизам, па тоа не може да брод од страна на E-Пакет и E-EMS; ако е така, ќе го промени со друг погоден начин за вас, како Кина Пост или Post NL..
Додека да добиете пакет ако тоа беше скршен , ве молиме да не го потпише за пакет и не контактирате на време , јас ќе се обидеме потрудиме да slove тоа , ако сте имале прифатено скршени пакет на услуги ,ние нема да преземаат никакви проблеми !!!!
Erica Zhang

За производот

боја:
OD95x10mm Сина, OD95x10mm Бела, OD95x12mm Сина, Бела OD95x12mm
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Материјал:
Смола
Тип:
Стоматолошки сина восок
Бренд Име:
Beemyi
Големина:
OD95 * 10mm 12mm
Име на производ:
Стоматолошки Сина И Бела Восок Блокирање Диск
квалитет:
Висок Квалитет На Стоматолошки Сина Восок Ќорци
Нови:
2017 Нови Стоматолошки Сина Восок Блокирање Диск Ќорци За ZirkonZahn Систем
превозот:
Бесплатен Превозот Во Некои Земји Стоматолошки Сина Восок Блокирање Диск
Примена:
Се користи за правење стоматолошки реставрација, коронки, мостови
Функција:
Стоматолошки Сина Восок Диск Блок Ќорци Привремени Коронки
боја:
Стоматолошки Blue & White Восок Диск Блок Ќорци

Избор на клиент