[IuBuFiGo лента] 1/2(13mm) Organza Лента Чиста Касета 200yard/roll/многу
Новак - 10 %

[IuBuFiGo лента] 1/2(13mm) Organza Лента Чиста Касета 200yard/roll/многу

Достапно за нарачка
DEN 566.40
DEN 510.00
Достапност:


[Стил] : [ Материјал] : 100% најлон [Organza Лента Ширина ] : 1/2"(13mm) [Боја] : изберете боја од следниве [L ength ] : 200 дворови; 1yard=0.914 метар [ Минимум Цел Количество ] : 200yard/боја (само би можеле да изберете една боја во еден многу) [ Пакување ] : 200yard/тркалаат [ Сертификација] : OEKO-TEX Стандард 100, СТИГНАТ до SVHC Слободни
*На располагање стил : , , ,
*На располагање Големина : 1/8"(3мм), 1/4"(6mm), 3/8"(9mm), 1/2"(13mm), 5/8"(16mm), 3/4"(19mm), 7/8"(22mm), 1"(25мм), 1-1/4"(32-милиметри), 1-1/2"(38mm), 2"(50mm), 2-1/2"(63mm), 3"(75mm)
Не заборавајте остави порака која боја сакате кога плати
само би можеле да изберете една боја во еден многу

За производот

боја:
оставете белешка за боја
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Најлон
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
1/2
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
XZD-130-13
Шема:
Полна Боја
Organza Лента Ширина:
1/2(13mm)
Пакување:
200yard/ролна
боја:
како боја шема
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент