GM610 Дигитални LCD Дисплеј Дрво Влага Метар Мерач на Влажноста Тестер Дрва Влажна Детектор Hygrometer
Новак - 20 %

GM610 Дигитални LCD Дисплеј Дрво Влага Метар Мерач на Влажноста Тестер Дрва Влажна Детектор Hygrometer

Достапно за нарачка
DEN 1079.04
DEN 863.00
Достапност:


GM610 Дигитални LCD Дисплеј Дрво Влага Метар Мерач на Влажноста Тестер Дрва Влажна Детектор Hygrometer
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Батеријата не се вклучени (бидејќи не convinient за превозот).
Пакет листата :
1* англиски јазик прирачник за корисникот
1*дрво влага тестер
1*боја кутија
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање.
3. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи.
4. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата.
5. Ние не сме одговорни за вашите Царина.
1. Ако предмети се наоѓаат во лоша состојба кога се примени, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас.
2. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Вие треба да се обрне на товар.
3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
1.12 месеци гаранција
2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект или со квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние може да понуди враќање или ја гаранција но, ве молам да понуди докази за да се покаже проблемот активно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

За производот

Дисплеј Тип:
Дигитални
DIY Материјали:
Електрични
Со Светлото Или Не:
No
Бренд Име:
OUTEST
Број На Модел На:
GM610
DIY Материјали:
Дрво
Мерен Опсег:
2~40%/50%/60%/70%
Објектот:
Професионални Дрво Влага Метар
боја:
Црно-Жолта
Автоматско Исклучување:
120seconds
Влажност:
20%RH~95%RH
Големина:
135.6x55x29.4mm

Избор на клиент