автомобил додатоци Вентилација Вентил За 2000-2009 BMW 1' E87 3' E90 E91 N46 11617526654 11 61 7 526 654 Авто Делови
Новак - 5 %

автомобил додатоци Вентилација Вентил За 2000-2009 BMW 1' E87 3' E90 E91 N46 11617526654 11 61 7 526 654 Авто Делови

Достапно за нарачка
DEN 1536.00
DEN 1459.00
Достапност:

Производителот Дел Број : 2114700359 Точка Име : Вентилација Вентил Одговара за : 2004 до 2007 година BMW 1'E87 118i од 2004 до 2007 година BMW 3'E90 318i N46 2005-2007 BMW 3'E91 318i N46
ПРЕВОЗОТ 1. Повеќето од Земјите на ПРЕВОЗОТ. 2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. 3. Сликите прикажани се вистински објект и фотографирани од мене. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊА
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена на аукција затворање. (Не-плаќање може да резултира во UPI (Неплатени Објект) се стави на вашата сметка.
3. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
4. S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
5. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) Повратни информации
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви Благодариме!

За производот

Објектот Ширина:
5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
20inch
Автомобил Производител:
BMW
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
11617526654
Објектот Висина:
8inch
Бренд Име:
EUSTEIN
Тип На Објект:
Воздухот Дози

Избор на клиент