72pcs Дрвени Мини Фото Рамка Развива Дрво Занаети Свадба Партија DIY Украси Услуги Crapbooking Картичка Занает Embellishments

72pcs Дрвени Мини Фото Рамка Развива Дрво Занаети Свадба Партија DIY Украси Услуги Crapbooking Картичка Занает Embellishments

Достапно за нарачка
DEN 325.44
Достапност:


Функција :
Сосема Нов и висок квалитет.
Вклучувајќи ги и 3 различни стилски дрвена рамка.
Идеален за старо железо резервации, embellishments, - карта во донесувањето одлуки,закачалка, decoupage, декорација и многу други уметнички занаети или DIY.
Спецификации :
Тип : Дрвени Занает, Дрвени Фото Рамка
Боја : Природна боја
Материјал : Дрво
Големина : App 5*5cm&6*4cm&6*4.5 cm (Соодветно)
Пакет :
72pcs * Дрвени Занает (1 Bag имаме 3 видови Дрвени Занает)


За производот

Бренд Име:
MissBFM
Стил:
Европа
Материјал:
Дрво
Тема:
Љубов
Тип:
Фото Рамка
со слика картичка:
No
боја:
природна боја
Обликот:
правоаголник
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Лист Големина:
2 инчи

Избор на клиент