Плоштадот Се Згусне Креативни Гаргара Првенство Бања Паста За Заби Четка За Заби Носителот Патување Чаши Кампување 6.5x6.5x10.8cm
Новак - 36 %

Плоштадот Се Згусне Креативни Гаргара Првенство Бања Паста За Заби Четка За Заби Носителот Патување Чаши Кампување 6.5x6.5x10.8cm

Достапно за нарачка
DEN 262.56
DEN 168.00
Достапност:


Материјал : ПП
Големина : 6.5x6.5x10.8cm (2.55x2.55x4.25 Инчи)
Капацитет : 201-300ml
Боја : Портокалова,Сина,Зелена,Виолетова,Розова
Дизајн : Солидна Боја
Answer : ___________________________ Note : нормално е дека ќе има 2-3cm грешка.
Предност
1. Мулти-функција Првенство Миење Гаргара Првенство Алатка .
2.Погоден за Bathroon,Патување,Училиште.
3. Складирање мие чаша паста за заби четка за заби не.

За производот

Тип:
Две-парче
Бренд Име:
Strongwell
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SW2085
Материјал:
PP
стоки:
гаргара првенство
Изградба:
Еден дек
Капацитет:
201-300ml
Функција:
Еко-Пријателски
Погоден за публиката:
сите
Количина:
1pc
Материјал:
PP
Големина:
6.5x6.5x10.8cm
Тежина:
110g
боја:
Портокалова,Сина,Зелена,Виолетова,Розова

Избор на клиент