Топла Продажба Автомобил Телефон Носителот Флексибилни Октопод Tripod За Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Компактен мини М2 T2 T3 C3 C4 E3 E4 Z3x
Новак - 24 %

Топла Продажба Автомобил Телефон Носителот Флексибилни Октопод Tripod За Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Компактен мини М2 T2 T3 C3 C4

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 109.00
Достапност:


Топла Продажба Автомобил Телефон Носителот Флексибилни Октопод Tripod За Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Компактен мини М2 T2 T3 C3 C4 E3 E4 Z3x
Камерата / Мобилен Телефон Носителот
- Овој уникатен адаптер / носителот додава завртка дупка на мобилниот телефон.
- Тоа ви овозможува да прикачите на вашиот телефон со monopod или tripod за подобар квалитет на сликата.
- Го поддржува мобилен телефон со ширина од 2.0"(5.5 cm) ~ 3.5"(8.50 см)
Флексибилни Tripod
100% сосема Нов
1. Комплетна флексибилност, изработени од тврда пластика
2. Сива rubberized прстени, нозете, и линк перница
3. Линкот прилог завртки во повеќето дигитална камера големини и е removeable
4. Отстранлив прилог линк со заклучување копче за пуштање на
5. Дозволувањето на ниво од камерата на повеќето нерамни површини
6. Тежина : 80g
7. Големина : 150 x 35 x 35mm
8. објектот може да max поддршка 275g
9. Боја : црна, црвена сина
Компатибилност :
55-85mm Тело-Широк Паметни Телефони
Сите Камери / Компанијата (1/4-инчен -20 завртка) камерата врска за прилог
Пакетот вклучува :
Флексибилни Tripod x 1
Камерата / Мобилен Телефон Носителот x 1
Добредојдовте во мојата продавница, изберете и да купи производи треба
Почитувани гости : Како ние имаме толку многу видови на производи,ние не можеме да ги листа
сите,сликата е само да се користи за прикажување на детали.Производот е соодветна на звањето.
Почитувани купувачи : Известување
Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење.
Карактеристики :
- 100% Сосема Нов и Висок квалитет на кожа случај.
- Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај
- Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти.
- Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и кроењето
- Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате.
Почитувани купувачи : Известување
Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име во цел.Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига!
'

За производот

Број На Модел На:
Телефон Носителот
полнач:
No
Материјал:
Пластични
Држач За Во Автомобил:
Yes
Има Звучник:
No
Велосипедот Носителот:
Yes
Бренд Име:
Lulumi
Компатибилен Бренд:
За ZTE
Тип На Единица:
парче
Тип:
Телефон Носителот
Компатибилен Model1:
за iphone
Компатибилен Model2:
За Huawei
Компатибилен Model3:
За Samsung
Компатибилен Model4:
За sony
Компатибилен Model5:
за Xiaomi
Компатибилен Model6:
за lenovo
Компатибилен Model7:
За Doogee
Компатибилен Модел 8:
за лета

Избор на клиент