Бесплатен превозот Црна Бизнис Молив Случај За Момчиња и Девојки на Повик СТП Мода Деца Подарок Pen Складирање Козметички Торба Солидна Чанта

Бесплатен превозот Црна Бизнис Молив Случај За Момчиња и Девојки на Повик СТП Мода Деца Подарок Pen Складирање Козметички Торба

Достапно за нарачка
DEN 225.12
Достапност:


Материјал : СТП
Боја : црна
Големина на : 190 * 80 * 5 мм
Функција : пенкало торба, козметички торба, прима пакет
Answer : ___________________________ Note : само пенкало торба, нема други работи
По услуга
Плаќање :
1.Најдобар начин е директно плаќање на Aliexpress,можете да го направите тоа самите.Ако сакате други услови за плаќање,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.
Испорака :
По вашата исплата,ние ќе брод надвор за вас во 3 : 00pm секојдневно,освен викенд и празници.
Нормално, можете да recevie парцела за 25-60 работни дена.
Се врати и враќање :
За исплата брод надвор
1. Recevie : задоволни,ве Молиме да ни даде на 5 ѕвезди повратните информации.
2. Recevie : не се задоволни-контактирајте со нас,ние ќе се врати или наплата.
3.Не recevie : контактирајте со нас,ние ќе испрати еден или наплата.
Повратни информации :
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за задоволството на клиентите! Вашата позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ако сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со пет ѕвезди, и ни препорача на други клиенти.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Тип:
Молив Торба
Бренд Име:
devoservice
Тип:
Молив Торба
Возраст:
>3 години
Употреба:
подарок
Број На Модел На:
B11669
Новина:
Yes
Материјал:
кожа
Големина:
190mm*80mm*5mm

Избор на клиент